Uitslagen Examens

Home/T.V. Baukdu/Uitslagen/Uitslagen Examens

Gup examens, Taekwon-Do Baukdu, Maart 2014 te Zoetermeer

NAAMGRADUATIE 
Maisa BenaliGele slip9e Gup
Yousef Al-HashemiGele slip9e Gup
Ingvar NoterGele slip9e Gup
Wessel ZuidwijkGele band groene slip7e Gup
Emma DekkerBlauwe band4e Gup

Examens Baukdu4

Examens Taekwon-Do Baukdu, december 2013, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Aschwin van ElleswijkGele slip9e Gup
Riquelme HaripersadGele band8e Gup
Noa van ZonneveldGele band8e Gup
Zeinab MohammadGele band8e Gup
Tygo ZuidwijkGele band groene slip7e Gup
Diego AlofsGele band groene slip7e Gup
Yuri ShawaysGele band groene slip7e Gup
Wessel de BruijnGroene band6e Gup
Rouqya AbasiEldinrGroene band6e Gup
Myriam Al-HashemiGroene band6e Gup
Sherief EldinGroene band6e Gup
Karsten van der BenGroene band blauwe slip5e Gup
Sivan JaffGroene band blauwe slip5e Gup
Melanie van der VliesGroene band blauwe slip5e Gup
Shyam BiseswarGroene band blauwe slip5e Gup
Sem Dekker Groene band blauwe slip5e Gup
Stefano WaremanRode slip3e Gup
Didar JaffZwarte slip1e Gup

Taekwon-Do-examens-bij-Taekwon-Do-Vereniging-Baukdu

 

Landelijke Dan examen, 30 november 2013, te Nieuwegein

NaamGraduatie 
Dick van der BenZwarte band1e Dan

1896721_622556087838040_9914596_n

 

Examens Taekwon-Do Baukdu, juli 2013, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Zeinab Mohammad. Gele slip9e Gup
Carlo SelbachGele slip9e Gup
Floris MlejnekGele slip9e Gup
Sebastiaan PeltenburgGele slip9e Gup
Tygo ZuidwijkGele band8e Gup
Hanno SuijtenGele band8e Gup
Sherief EldinGele band groene slip7e Gup
Zara van der BenGele band groene slip7e Gup
Wessel de BruijnGele band groene slip7e Gup
Chantal ShawaysGele band groene slip7e Gup
Sivan JaffGroene band6e Gup
Melanie van der VliesGroene band6e Gup
Shyam BiseswarGroene band6e Gup
Emma DekkerGroene band blauwe slip5e Gup
Nikki DekkerBlauwe band4e Gup
Arjun BiseswarRode slip3e Gup
Sarwan BiseswarRode slip2e Gup
Didar JaffRode slip2e Gup
Serena WaremanRode slip2e Gup
Jeroen KatZwarte slip1e Gup

Examens-juli-2013

 

Landelijk Dan examen, 26 mei 2013, te Nieuwegein

NaamGraduatie 
Diana Kesarsingzwarte band2e Dan
Amy Siezwarte band1e Dan
Naomi Siddiquizwarte band1e Dan

DANhouders juni2013

 

Examens Taekwon-Do Baukdu, 27 maart 2013, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Riquelme Haripersadgele slip9e Gup
Noa van Zonneveldgele slip9e Gup
Hanno  Suijtengele slip9e Gup
Yuri Shawaysgele band8e Gup
Chantal Shawaysgele band8e Gup
Sivan Jaff, Myriamgroene slip7e Gup
Al-Hashemigroene slip7e Gup
Melanie van der Vliesgroene slip7e Gup
Tim Vastgroene band6e Gup
Nikki Dekkerblauwe slip5e Gup
Quincey van der Krukblauwe band4e Gup
Arjun Biseswarblauwe band4e Gup
Sarwan Biseswarrode slip3e Gup
Didar Jaffrode slip3e Gup
Siema Biseswarrode band2e Gup
Karan Biseswarrode band2e Gup
Soraya Oemrawsinghzwarte slip1e Gup

Examens maart 2013

 

Examens Taekwon-Do Baukdu, 20 december 2012, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Sherief Eldingele slip9e Gup
Yuri Shawaysgele slip9e Gup
Tygo Zuidwijkgele slip9e Gup
Melanie van der Vliesgele band8e Gup
Tanisha Poerangele band8e Gup
Wessel de Bruijngele band8e Gup
Diego Alofsgele band8e Gup
Wessel Zuidwijkgele band9e Gup
Jonathan Khouwgele band8e Gup
Zara van der Bengele band8e Gup
Shyam Biseswargroene slip7e Gup
Dylan Singerlinggroene slip7e Gup
Sem Dekkergroene band6e Gup
Emma Dekkergroene band6e Gup
Sarwan Biseswarblauwe band4e Gup
Stefano Waremanblauwe band4e Gup
Bryan Siddiquiblauwe band4e Gup
Sjoerd Pijpersrode slip3e Gup
Karan Biseswarrode slip3e Gup
Siema Biseswarrode slip3e Gup
Serena Waremanrode slip3e Gup
Jeroen Katrode band2e Gup
Soraya Oemrawsinghrode band2e Gup
Dick van der Benzwarte slip1e Gup

Baukduexamens december 2012

 

Landelijk Dan examen, 18 november 2012, te Almere

NaamGraduatie 
Noëlia Snijderszwarte band3e Dan
Maretti Princenzwarte band3e Dan
Ewold Siezwarte band2e Dan

3 keer ITF Taekwon-Do Danhouders_TV Baukdu Nov2012

 

Landelijk Dan examen, juli 2012, te Almere

NaamGraduatie 
Michael Dittmarzwarte band3e Dan
Patrick Kuijperszwarte band1e Dan
Jay Groenzwarte band1e Dan

DAN_JayPatrickMichael

 

Examens Taekwon-Do Baukdu, 24 september 2012, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Chloé Rijpstragroene slip7e Gup

 

Examens Taekwon-Do T.I.N., 02 juni 2012, te Schiphol

NaamGraduatie 
Sabum Johan GroenZwarte band6e Dan

6eDanMasterChris_SabumJohankl

 

Examens Taekwon-Do Baukdu, 04 juli 2012, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Diego Alofsgele slip9e Gup
Lynn Jansegele slip9e Gup
Jonathan Khouwgele slip9e Gup
Karsten van Der Deijlgele slip9e Gup
Rahul Nandpersadgele slip9e Gup
Wessel Zuidwijkgele slip9e Gup
Zara van der Bengele slip9e Gup
Wessel de Bruijngele slip9e Gup
Dylan Singerlinggele band8e Gup
Corsino Jap - Samgele band8e Gup
Shyam Biseswargele band8e Gup
Lisa Vastgele band8e Gup
Senn Jansegele band8e Gup
Cemal Celikgroene slip7e Gup
Emma Dekkergroene slip7e Gup
Rouqya Abasigroene slip7e Gup
Sem Dekkergroene slip7e Gup
Tim Vastgroene slip7e Gup
Karsten van der Bengroene band6e Gup
Nikki Dekkergroene band6e Gup
Ronan Kharagramgroene band6e Gup
Mart Roosgroene band6e Gup
Arjun Biseswarblauwe slip5e Gup
Bryan Siddiquiblauwe slip5e Gup
Quincey van der Krukblauwe slip5e Gup
Rabia Zulfiqarblauwe slip5e Gup
Sarwan Biseswarblauwe slip5e Gup
Stefano Waremanblauwe slip5e Gup
Siema Biseswarblauwe band4e Gup
Didar Jaffblauwe band4e Gup
Francisca Theunissenblauwe band4e Gup
Karan Biseswarblauwe band4e Gup
Pelle Albersblauwe band4e Gup
Serena Waremanblauwe band4e Gup
Diede van der Lugtrode slip3e Gup
Ewold Sierode slip3e Gup
Masoud Samadirode slip3e Gup
Dick van der Benrode band2e Gup
Amy Siezwarte slip1e Gup
Naomi Siddiquizwarte slip1e Gup

BaukduExamens04juli2012

 

Examens Taekwon-Do Baukdu, 21 december 2011, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Charlotte Wijnmaalengele slip9e Gup
Sivan Jaffgele band8e Gup
Cemal Celikgele band8e Gup
Rouqya Abasigele band8e Gup
Chloé Rijpstragele band8e Gup
Elian Zuurmondgele band8e Gup
Nikki Dekkergele band8e Gup
Emma Dekkergele band8e Gup
Sem Dekkergele band8e Gup
Kimberly Moonengele band8e Gup
Wesley Moonengele band8e Gup
Tim Vastgele band8e Gup
Myriam Al-Hashemigele band8e Gup
Ronan Kharagramgroene slip7e Gup
Mart Roosgroene slip7e Gup
Quincey van der Krukgroene band6e Gup
Bryan Siddiquigroene band6e Gup
Stefano Waremangroene band6e Gup
Sarwan Biseswargroene band6e Gup
Siema Biseswargroene band6e Gup
Arjun Biseswargroene band6e Gup
Tristan Bandhoegroene band6e Gup
Didar Jaffblauwe slip5e Gup
Serena Waremanblauwe slip5e Gup
Karan Biseswarblauwe slip5e Gup
Pelle Albersblauwe slip5e Gup
Francisca Theunissenblauwe slip5e Gup
Yaz van den Brinkblauwe slip5e Gup
Diede van der Lugtblauwe band4e Gup
Soraya Oemrawsinghblauwe band4e Gup
Dick van der Benblauwe band4e Gup
Amy Sierode band2e Gup
Naomi Siddiquirode band2e Gup
Jay Groenzwarte slip1e Gup
Patrick Kuijperszwarte slip1e Gup

BaukduExamens21dec11k

 

Landelijke Dan examen, november 2011, te Almere

NaamGraduatie 
Meinte van der BrugZwarte band1e Dan

Meinte van der Brug  nov2011

 

Examens Taekwon-Do Baukdu, juli 2011, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Sem Dekkergele slip9e Gup
Senn Jansegele slip9e Gup
Rouqya Abasigele slip9e Gup
Lisa Vastgele slip9e Gup
Emma Dekkergele slip9e Gup
Kimberly Moonengele slip9e Gup
Tim Vastgele slip9e Gup
Myriam Al-Hashemigele slip9e Gup
Denzel Matulessygele slip9e Gup
Chloé Rijpstragele slip9e Gup
Elian Zuurmondgele slip9e Gup
Nikki Dekkergele slip9e Gup
Cemal Celikgele slip9e Gup
Wesley Moonengele slip9e Gup
Ronan Kharagramgele band8e Gup
Mart Roosgele band8e Gup
Remco Overvlietgele band8e Gup
Mobin Sayedgele band8e Gup
Joey van der Krukgroene slip7e Gup
Sarwan Biseswargroene slip7e Gup
Karsten van der Bengroene slip7e Gup
Siema Biseswargroene slip7e Gup
Arjun Biseswargroene slip 7e Gup
Tristan Bandhoegroene slip 7e Gup
Alex Dijkgroene slip 7e Gup
Karan Biseswargroene band6e Gup
Dick van der Bengroene band6e Gup
Rabia Zulfiqar,groene band6e Gup
Serena Waremangroene band6e Gup
Stephanie Patergroene band6e Gup
Pelle Albersgroene band6e Gup
Kas Kamphuisgroene band6e Gup
Yaz van den Brinkgroene band6e Gup
Ewold Sie jr.blauwe band4e Gup
Jamal Kasselsblauwe band4e Gup
Amy Sierode slip3e Gup
Jeroen Katrode slip3e Gup
Jay Groenrode band2e Gup
Patrick Kuijpersrode band2e Gup

Baukduexamens juli2011

 

Examens Taekwon-Do Baukdu, 15 december 2010, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Sivan Jaffgele slip9e Gup
Ashley Abrahamsgele slip9e Gup
Ronan Kharagramgele slip9e Gup
Mart Roosgele slip9e Gup
Remco Overvlietgele slip9e Gup
Joey van der Krukgele band8e Gup
Sarwan Biseswargele band8e Gup
Jordy Antonissegele band8e Gup
Karsten van der Bengele band8e Gup
Siema Biseswargele band8e Gup
Arjun Biseswar,gele band8e Gup
 Tristan Bandhoegele band8e Gup
Dick van der Bengele band8e Gup
Alex Dijkgele band8e Gup
Kas Kamphuisgele band8e Gup
Yaz van den Brinkgele band8e Gup
Karen Biseswargroene slip7e Gup
Quincey van der Krukgroene slip7e Gup
Jordy Antonissegroene slip7e Gup
Bryan Siddiquigroene slip7e Gup
Rabia Zulfigargroene slip7e Gup
Serena Waremangroene slip7e Gup
Stefano Waremangroene slip 7e Gup
Didar Jaffgroene band6e Gup
Raoul Linzeygroene band6e Gup
Francisca Theunissengroene band6e Gup
Diede van der LugtBlauwe slip5e Gup
Jamal KasselsBlauwe slip5e Gup
Hero Mohammedblauwe band4e Gup
Naomi Siddiquirode slip3e Gup

Baukduexamens december 2010

 

Landelijke Dan examen, 12 december 2010, te Amsterdam

NaamGraduatie 
Ewold SieZwarte band1e Dan

dangraad dec2010d

 

Examens Taekwon-Do Baukdu, juli 2010, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Chris Kanggele slip9e Gup
Casper van der Rasselgele slip9e Gup
Jordy Antonissegele slip9e Gup
Karsten van der Bengele slip9e Gup
Siema Biseswargele slip9e Gup
Arjun Biseswargele slip9e Gup
Tristan Bandhoegele slip9e Gup
Karen Biseswargele band8e Gup
Sjors Remmerswaalgele band8e Gup
Raoul Linzeygele band8e Gup
Joren Muldergele band8e Gup
Delano Sanhajigele band8e Gup
Quincey van der Krukgele band8e Gup
Ricardo v/d Blomgele band8e Gup
Bryan Siddiquigele band8e Gup
Rabia Zulfigargele band8e Gup
Serena Waremangele band8e Gup
Stefano Waremangele band8e Gup
Shequille Bhattoegele band7e Gup
Stephanie Patergroene slip7e Gup
Pelle Albersgroene slip7e Gup
Youy Chootipongchaivatgroene slip7e Gup
Francisca Theunissengroene slip 7e Gup
Brandon van Dijkgroene band6e Gup
Jamal Kasselsgroene band6e Gup
Sheetal Nicolaasgroene band6e Gup
Michelle PaterBlauwe slip5e Gup
Soraya OemrawsinghBlauwe slip5e Gup
Prevysha KalikaBlauwe slip5e Gup
Jay Groenblauwe band4e Gup
Amy Sieblauwe band4e Gup
Naomi Siddiquiblauwe band4e Gup
Patrick Kuijpersblauwe band4e Gup
Jeroen Katblauwe band4e Gup
Ewold Sie (senior)zwarte slip1e Gup
Meinte van der Burgzwarte slip1e Gup

Baukduexamens juli2010

 

Landelijke Dan examen, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Robby CulbardZwarte band4e Dan

Robby 4e Dan

 

Examens Taekwon-Do Baukdu, 16 december 2009, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Delano Sanhajigele slip9e Gup
Dounia Sanhajigele slip9e Gup
Joey van der Krukgele slip9e Gup
Quincey van der Krukgele slip9e Gup
Latoya van Alphengele slip9e Gup
Ricardo v / d Blomgele slip9e Gup
Bryan Siddiquigele slip9e Gup
Rabia Zulfigargele slip9e Gup
Serena Waremangele slip9e Gup
Stefano Waremangele slip9e Gup
Stephanie Patergele band8e Gup
Joshua Kasselsgele band8e Gup
Christiaan Laarmangele band8e Gup
Youy Chootipongchaivatgele band8e Gup
Francisca Theunissengele band8e Gup
Youri Muldergroene slip7e Gup
Didar Jaffgroene slip7e Gup
Brandon van Dijkgroene slip 7e Gup
Jamal Kasselsgroene slip7e Gup
Soraya Oemrawsinghgroene band6e Gup
Prevysha Kalikagroene band6e Gup
Michelle Patergroene band6e Gup
Diede van der Lugtgroene band6e Gup
René Tanihatugroene band6e Gup
Jay Groenblauwe slip5e Gup
Naomi Siddiquiblauwe slip5e Gup
Jamiro Tanihatublauwe slip5e Gup
Ewold Sie (junior)blauwe slip5e Gup
Hero Mohammedblauwe slip5e Gup
Ewold Sie (senior)rode band2e Gup

Baukduexamens december 2009

 

Landelijke Dan examen, 22 november 2009, te Almere

NaamGraduatie 
Michael DittmarZwarte band2e Dan

MichaelDittmar 2eDan

 

Examens Taekwon-Do Baukdu, 8 juli 2009, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Joshua Kasselsgele slip9e Gup
Shequille Bhattoegele band8e Gup
Didar Jaffgele band8e Gup
Sheetal Nicolaasgele band8e Gup
Jamal Kasselsgele band8e Gup
Brandon van Dijkgele band8e Gup
Pelle Albersgele band8e Gup
René Tanihatugroene slip7e Gup
Dylan Alstgroene slip7e Gup
Martika Tanihatugroene band6e Gup
Jamiro Tanihatugroene band6e Gup
Sandra Kramer–Berbeégroene band6e Gup
Hero Mohammedgroene band6e Gup
Amy Sieblauwe slip5e Gup
Patrick Kuijpersblauwe slip5e Gup
Jeroen Katblauwe slip5e Gup
Meinte van der Brugrode band2e Gup

Examens juli 2009

 

Landelijke Dan examen, 7 juni 2009, te Almere

NaamGraduatie 
Marco de BlutsZwarte band1e Dan

dangraad juni09b

 

Examens Taekwon-Do Baukdu, 4 februari 2009, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Jivesh Bandhoe   gele band8e Gup
Shanaya Bandhoe  gele band8e Gup
Jeroen Katgroene band6e Gup

 

Examens Taekwon-Do Baukdu, 15 december 2008, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Pelle Albersgele slip9e Gup
Channy Abrahamsgele band8e Gup
René Tanihatugele band8e Gup
Diede van der Lugtgroene slip7e Gup
Michelle Patergroene slip7e Gup
Martika Tanihatugroene slip7e Gup
Jamiro Tanihatugroene slip7e Gup
Jordan Charlesgroene slip7e Gup
Sandra Kramer–Berbeégroene slip7e Gup
Hero Mohammedgroene slip7e Gup
Jay Groengroene band6e Gup
Naomi Siddiquigroene band6e Gup
Ewold Sie (junior)groene band6e Gup
Amy Siegroene band6e Gup
Zinedine Ochtmanblauwe band4e Gup
Meinte van der Brugblauwe band4e Gup
Anita de Rooblauwe band4e Gup

Baukduexamens december 2008

 

Examens Taekwon-Do Baukdu, 15 december 2008, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Pelle Albersgele slip9e Gup
Channy Abrahamsgele band8e Gup
René Tanihatugele band8e Gup
Diede van der Lugtgroene slip7e Gup
Michelle Patergroene slip7e Gup
Martika Tanihatugroene slip7e Gup
Jamiro Tanihatugroene slip7e Gup
Jordan Charlesgroene slip7e Gup
Sandra Kramer–Berbeégroene slip7e Gup
Hero Mohammedgroene slip7e Gup
Jay Groengroene band6e Gup
Naomi Siddiquigroene band6e Gup
Ewold Sie (junior)groene band6e Gup
Amy Siegroene band6e Gup
Zinedine Ochtmanblauwe band4e Gup
Meinte van der Brugblauwe band4e Gup
Anita de Rooblauwe band4e Gup

dangraadnov08

 

Examens Taekwon-Do Baukdu, 15 december 2008, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Pelle Albersgele slip9e Gup
Channy Abrahamsgele band8e Gup
René Tanihatugele band8e Gup
Diede van der Lugtgroene slip7e Gup
Michelle Patergroene slip7e Gup
Martika Tanihatugroene slip7e Gup
Jamiro Tanihatugroene slip7e Gup
Jordan Charlesgroene slip7e Gup
Sandra Kramer–Berbeégroene slip7e Gup
Hero Mohammedgroene slip7e Gup
Jay Groengroene band6e Gup
Naomi Siddiquigroene band6e Gup
Ewold Sie (junior)groene band6e Gup
Amy Siegroene band6e Gup
Zinedine Ochtmanblauwe band4e Gup
Meinte van der Brugblauwe band4e Gup
Anita de Rooblauwe band4e Gup

 

Examens Taekwon-Do Baukdu, 16 juli 2008, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Bas Liefferinggele slip9e Gup
Brandon van Dijkgele slip9e Gup
Channy Abrahamsgele slip9e Gup
Cherokee van der Lindengele slip9e Gup
Didar Jaffgele slip9e Gup
Donny van Rijsgele slip9e Gup
Jivesh Bandhoegele slip9e Gup
Lobke Bergsmagele slip9e Gup
Shequille Bhattoegele slip9e Gup
Stephanie Patergele slip9e Gup
Shanaya Bandhoegele slip9e Gup
Mostafa Mohammedgele slip9e Gup
Diede van der Lugtgele band8e Gup
Youri Muldergele band8e Gup
Michelle Patergele band8e Gup
Martika Tanihatugele band8e Gup
Jamiro Tanihatugele band8e Gup
Krishna Ramtahalsinggele band8e Gup
Desley Sluisgele band8e Gup
Jordan Charlesgele band8e Gup
Dylan Alstgele band8e Gup
Sandra Kramer–Berbeégele band8e Gup
Jeroen Katgele band8e Gup
Hero Mohammedgele band8e Gup
Jay Groengroene slip7e Gup
Prevysha Kalikagroene slip7e Gup
Naomi Siddiquigroene slip7e Gup
Amy Siegroene slip7e Gup
Ewold Sie (junior)groene slip7e Gup
Soraya Oemrawsinghgroene slip7e Gup
Sterre Bergsmagroene slip7e Gup
Viradj Ramlochangroene slip7e Gup
Patrick Kuijpersgroene band6e Gup
Zinedine Ochtmanblauwe slip5e Gup
Femke Lopsblauwe band4e Gup
Ewold Sie (senior)blauwe band4e Gup
Arnold Noordeloosblauwe band4e Gup
Nick LopsRode slip3e Gup
Michiel de Roozwarte slip1e Gup

Baukduexamens16juli2008

 

Landelijke Dan examen, 30 maart 2008, te Almere

NaamGraduatie 
Zahraa AliarZwarte band2e Dan

zahraa2edan

 

Examens Taekwon-Do Baukdu, 17 december 2007, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Diede van der Lugtgele slip9e Gup
Youri Muldergele slip9e Gup
Boy Westendorpgele slip9e Gup
Michelle Patergele slip9e Gup
Martika Tanitatugele slip9e Gup
Jamiro Tanitatugele slip9e Gup
Krishna Ramtahalsinggele slip9e Gup
Prevysha Kalikagele band8e Gup
Naomi Siddiquigele band8e Gup
Ewold Sie (junior)gele band8e Gup
Amy Siegele band8e Gup
Patrick Kuijpersgroene slip7e Gup
Richinello Abrahamsgroene slip7e Gup
Thom Lopsgroene slip7e Gup
Zinedine Ochtmangroene slip7e Gup
Ewold Sie (senior)groene band6e Gup
Meinte van der Bruggroene band6e Gup
Arnold Noordeloosgroene band6e Gup
Julia de Blutsblauwe slip5e Gup
Femke Lopsblauwe slip5e Gup
Lieneke Spaanblauwe slip5e Gup
Anita de Rooblauwe slip5e Gup
Nick Lopsblauwe band4e Gup
Marco de Blutszwarte slip1e Gup
Diana Kesarsingzwarte slip1e Gup
Djerel Kesarsingzwarte slip1e Gup

BaukduExamens17dec07

 

Landelijke Dan examen, 9 december 2007, te Almere

NaamGraduatie 
Noëlia SnijdersZwarte band2e Dan
Laurens van DelftZwarte band2e Dan
Maretti PrincenZwarte band2e Dan
Jeffrey TheilZwarte band3e Dan

dangraad9dec07

 

Examens Taekwon-Do Baukdu, 18 juli 2007, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Prevysha KalikaGele slip9e Gup
Naomi SiddiquiGele slip9e Gup
Jay GroenGele band8e Gup
Soraya OemrawsinghGele band8e Gup
Sterre BergsmaGele band8e Gup
Viradj RamlochanGele band8e Gup
Ingo ScholtenGele band8e Gup
Patrick KuijpersGele band8e Gup
Jaimy Lynn FriggerGele band-groene slip7e Gup
Tom VisserGele band-groene slip7e Gup
Pricilla WammesGele band-groene slip7e Gup
Ewold SieGele band-groene slip7e Gup
Meinte van der BrugGele band-groene slip7e Gup

examens-Juli-2007

 

Landelijke Dan examen, 10 juni 2007, te Almere

NaamGraduatie 
Patricia van Polanen PetelZwarte band2e Dan

2e_danPvanPP

 

Examens Taekwon-Do Baukdu, 15 december 2006, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Jay GroenGele slip9e Gup
Ravenna SewtaholGele slip9e Gup
Ingo ScholtenGele slip9e Gup
Soraya OemrawsinghGele slip9e Gup
Sven PronkGele band8e Gup
Aschwin KrensGele band8e Gup
Arnold NoordeloosGele band8e Gup
Zinedine OchtmanGele band8e Gup
Lisa HennekenGele band8e Gup
Richinello AbrahamsGele band8e Gup
Jaimy Lynn FriggerGele band8e Gup
Thom LopsGele band8e Gup
Vincent HooftGele band-groene slip7e Gup
Stan LopsGele band-groene slip7e Gup
Anita de RooGroene band6e Gup
Lieneke  SpaanGroene band6e Gup
Baz EsmatiGroene band6e Gup
Femke LopsGroene band6e Gup
Julia de BlutsGroene band6e Gup
Nick SluitersGroene band6e Gup
Quinten BosGroene band6e Gup
Joël van der WerfGroene band-blauwe slip5e Gup
Nick LopsGroene band-blauwe slip5e Gup
Nigel PluggeGroene band-blauwe slip5e Gup
Marco de BlutsRode band2e Gup
Michiel de RooRode band2e Gup
Djerel KesarsingRode band2e Gup
Diana KesarsingRode band2e Gup

 

Landelijke Dan examen, 10 december 2006, te Almere

NaamGraduatie 
Robby CulbardZwarte band3e Dan
Kevin VlietstraZwarte band2e Dan

Kevin&Robbie

 

Examens Taekwon-Do Baukdu, 28 & 30 Juni 2005, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Sterre BergsmaGele slip9e Gup
Daniëlle RoeleveldGele slip9e Gup
Aschwin KrensGele slip9e Gup
Sven PronkGele slip9e Gup
Jaimy Lynn FriggerGele slip9e Gup
Lisa HennekenGele slip9e Gup
Julia de BlutsGele band8e Gup
Femke LopsGele band8e Gup
Annewil NijbakkerGele band8e Gup
Magdalien BergenGele band8e Gup
Tom VisserGele band8e Gup
Whitley de RaadGele band8e Gup
Angela LobregtGele band groene slip7e Gup
Quinten BosGele band groene slip7e Gup
Anita de RooGele band groene slip7e Gup
Lieneke SpaanGele band groene slip7e Gup
Baz EsmatiGele band groene slip7e Gup
Nick LopsGroene band6e Gup
Joël van der WerfGroene band6e Gup
Enzo de BlutsGroene band blauwe slip5e Gup
Marvin Mooij Groene band blauwe slip5e Gup
Marco de BlutsBlauwe band4e Gup
Michiel de RooBlauwe band4e Gup
Djerel KesarsingBlauwe band rode slip3e Gup
Diana KesarsingBlauwe band rode slip3e Gup

 

Landelijke Dan examen, 28 mei 2006, te Almere

NaamGraduatie 
Frank van KinsZwarte band3e Dan

FRANK3eDan

 

NaamGraduatie 
Noëlia SnijdersZwarte band1e Dan
Zahraa AliarZwarte band1e Dan
Maretti PrincenZwarte band1e Dan
Laurens van DelftZwarte band1e Dan

1edangraad-m.s.l.n

 

Examens Taekwon-Do Baukdu 19 & 21 december 2005, te Zoetermeer

NaamGraduatie 
Tom VisserGele slip9e Gup
Annewil NijbakkerGele slip9e Gup
Anita de RooGele band8e Gup
Lieneke SpaanGele band8e Gup
Vincent HooftGele band8e Gup
Nick LopsGele band8e Gup
Stan LopsGele band8e Gup
Nigel PluggeGroene band6e Gup
Max van DongenGroene band6e Gup