Uitslagen Wedstrijden

Home/T.V. Baukdu/Uitslagen/Uitslagen Wedstrijden
KlasseCategorieNaamTulsTeamtulsSparren
AJeugd, jongenDidar Jaff2e1e
AJeugd, meisjesSiema Biseswar1e2e1e
AJeugd, jongensArjun Biseswar3e3e
BJeugd, meisjesMyriam Al-Hashemi1e
BJeugd, jongensTygo Zuidwijk2e
BJeugd, jongensYousef Al-Hashemi1e
AJeugd, jongensSivan Jaff1e3e3e
AJeugd, jongensSarwan Biseswar2e2e
BJeugd, meisjesCelina Dekker3e
AJeugd, meisjesJay Groen3e
AJeugd, meisjesAmy Sie3e
AJeugd, jongensKaran Biseswar3e
AJeugd, meisjesSerena Wareman2e3e
AJeugd, jongensStefano Wareman1e

Jeug Junioren Toernooi 22-3-2014

KLASSECATEGORIENAAMTULSSPARREN
AJunioren DamesAmy Sie2e2e
AJeugd JongensArjun Biseswar3e
AJeugd JongensSarwan Biseswar3e3e
AJeugd MeisjesSiema Biseswar1e3e
AJeugds MeisjesSerena Wareman3e2e
AJeugd JongensStefano Wareman3e
AJeugd JongensDidar Jaff2e
AJeugd MeisjesJay Groen2e2e
BJeugd Myriam Al-Hashemi3e3e
BJeugd JongensTygo Zuidwijk2e
BJeugd JongensSivan Jaff1e2e
BBJeugd MeisjesMaaike Wijnen3e1e
BBJeugd JongensYousef Al-Hashemi3e
BBJeugd JongensIngvar Noter2e

22 ereplaatsen voor Taekwon-Do vereniging Baukdu

Baukdu Eindejaarstoernooi 15-12-'13

KlasseCategorieNaamTulsSparren
ASenioren DamesSoraya Oemrawsinh2e2e
BJeugd JongensWessel de Bruijn1e
BBSenioren HerenAschwin van Elleswijk1e3e
AJeugd JongensArjun Biseswar2e3e
BSenioren HerenShyam Biseswar2e2e
AJeugd JongensSarwan Biseswar2e
AJeugd MeisjesSiema Biseswar2e
BSenioren HerenCorsino Jap Sam1e
AJunioren DamesAmy Sie3e2e
AJeugd MeisjesSerena Wareman1e
AJeugd JongensStefano Wareman3e
ASenioren HerenPatrick Kuijpers1e
AJeugd JongensDidar Jaff2e
BBJeugd JongensIngvar Noter1e
BJeugd MeisjesMyriam Al-Hashemi2e
BJunioren DamesMelanie van der Vlies1e
BBJeugd JongensViren Ramchand2e
AJeugd MeisjesJay Groen2e
BJeugd JongensTygo Zuidwijk3e
AASenioren DamesNoëlia Snijders3e1e
BJeugd JongensKarsten van der Ben2e

Deelnemers-Baukdu-Eiondejaarstoernooi

 

Open Taekyon 24 nov 13

KLASSECATEGORIENAAMSPARREN
Ajunioren damesAmy Sie1e
Bjeugd jongensTygo Zuidwijk3e
Ajeugd meisjesSiema Biseswar2e
Ajeugd jongensSarwan Biseswar2e
Ajeugd jongensStefano Wareman3e
Ajeugd meisjesSerena Wareman1e
Bsenioren herenCorsino Jap-Sam3e
Asenioren damesSoraya Oemrawsingh2e
Bjeugd meisjesRouqy Abasi3e
Bjeugd meisjesMyriam Al Hoshemi2e
Ajeugd meisjesJay Groen2e

 

NK T.I.N. 2013, te Nieuwegein (9 juni 2013)

KlasseCategorieNaamSparrenTuls
BJeugd jongensSivan Jaff3e
BJeugd jongensWessel Zuidwijk3e
AJeugd jongensDidar Jaff3e
BJeugd meisjesNikki Dekker2e
BJeugd meisjesSerena Wareman2e
AJeugd meisjesSiema Biseswar1e
AJeugd meisjesQuincey van der Kruk3e
BSenioren herenRobert de Goede2e
BSenioren herenCorsino Jap Sam3e
AJunioren damesSoraya Oemrawsingh3e2e
AJunioren damesAmy Sie2e3e

NK2013

 

Open Noord West Velue toernooi, te Elburg (18 mei 2013)

BJeugd jongensSarwan Biseswar 2e
BJeugd jongensSherief Eldin3e3e
BJeugd jongensYuri Shaways3e
BJeugd jongensTygo Zuidwijk2e2e
BJeugd meisjesQuincey van der Kruk3e
BSenioren herenSebastiaan Peltenburg3e1e
BSenioren herenHanno Suijten2e
BSenioren herenShyam Biseswar3e
BSenioren damesChantal Shaways2e
AJeugd meisjes Serena Wareman2e3e
AJeugd meisjes Siema Biseswar1e
AJeugd meisjesJay Groen     3e
AJunioren damesAmy Sie1e

 

Open Taekyon toernooi, te Oss (7 april 2013)

KlasseCategorieNaamSparren
BSenioren herenCorsino Jap-Sam3e
BJeugd meisjesQuincey van der Kruk3e
AJeugd meisjes Siema Biseswar2e
AJeugd meisjesJay Groen     2e
AJunioren damesAmy Sie2e
AJunioren damesSoraya Oemrawsingh2e

OpenTaekyon2013

 

Baukdu oudejaarstoernooi, te Zoetermeer (9 december 2012)

KlasseCategorieNaamSparrenTuls
BJeugd jongensYuri Shaways2e
BJeugd jongensWessel Zuidwijk3e
BJeugd jongensSherief Eldin3e
BJeugd jongensDidar Jaff     2e
BJeugd meisjesNikki Dekker1e
AJeugd meisjesSerena Wareman3e
AJeugd meisjes Siema Biseswar2e3e
AJeugd meisjesJay Groen     3e3e
AJunioren damesAmy Sie2e
ASenioren herenJeroen Kat3e

eindejaarstoernooi2012

 

Battle of Utrecht 2012, te Utrecht (28 oktober 2012)

KlasseCategorieNaamSparrenTuls
AJunioren damesAmy Sie2e

3e Plaats Amy Battle

 

Open Noordwest Veluwe Toernooi, te Elburg (9 juni 2012)

KlasseCategorieNaamSparrenTuls
BJeugd jongensKaran Biseswar2e
BJeugd meisjesSiema Biseswar2e2e
BJeugd meisjesQuincey van der Kruk3e1e
BJeugd meisjesNikki Dekker1e
BJeugd jongensDylan Singerling1e3e
BJeugd jongensWessel Zuidwijk3e
BSenioren herenCorsino Jap-Sam3e
BSenioren herenYaz van den Brink2e
BSenioren damesFranca Theunissen2e2e
AJunioren damesAmy Sie2e
AJunioren damesSoraya Oemrawsingh2e2e
ASenioren herenMasoud Samadi1e

IF

 

 

NK TIN 2012, te Sliedrecht (9 juni 2012)

KlasseCategorieNaamSparrenTuls
BJeugd meisjesNikki Dekker3e
BJeugd jongensKaran Biseswar3e
BJeugd jongensStefano Wareman3e
BJeugd meisjesSerena WaremanNederlands kampioen
BJeugd meisjesSiema Biseswar2e
BJeugd meisjesNaomi Siddiqui3e
AJeugd meisjesJay Groen3e
AJeugd meisjesAmy SieNederlands kampioen
AJunioren damesSoraya Oemrawsingh2e
BSenioren damesFrancisca Theunissen2e3e

nk2012

 

Clubmatch, te Ammerstol (11-06-11)

KlasseCategorieNaamSparrenTulsHoogtesprongBreektest
Bjeugd meisjesSiema Biseswar3e1e
Bjeugd jongensSarwan Biseswar2e
Bjeugd meisjesMyriam Al-Hashemi1e3e
Bjeugd meisjesRabia Zulfiqar3e
Bjeugd jongensElian Zuurmond2e
Bjeugd meisjesQuincey van der Kruk1e3e3e
Bjeugd jongensAshley Abrahams2e3e
Ajeugd meisjesJay Groen3e3e2e
Ajunioren jongensPatrick Kuijpers3e3e
Bsenioren damesFranca Theunissen1e2e
Bsenioren herenMasoud Samadi1e3e

clubmatch2011

 

Open Noord West Veluwe toernooi, te Elburg (11-06-11)

KlasseCategorieNaamSparrenTuls
Bjeugd meisjesRouqya Abasi3e3e
Bjeugd jongensElian Zuurmond2e2e
Bjeugd jongensCemal Celik3e
Bjeugd jongensKaran Biseswar3e
Bjeugd jongensStefano Wareman2e
Bjeugd meisjesSiema Biseswar1e
Bjeugd meisjesQuincey van der Kruk1e
Bjeugd meisjesSerena Wareman2e
Bjeugd meisjesRabia Zulfiqar3e
Bjeugd meisjesChloé Rijpstra3e
Ajeugd meisjesAmy Sie3e1e
Ajeugd meisjesJay Groen3e3e
Bsenioren herenDick van der Ben2e3e

onvw2011

 

Open Taekyon te Oss (25-04-11)

KlasseCategorieNaamSparrenTuls
Ajeugd meisjesAmy Sie3e
Bjunioren damesSoraya Oemrawsing1e
Bjeugd jongensKaran Biseswar2e
Bjunioren herenAlex van Dijk2e
Bjunioren herenRaoul Linzey2e
Bsenioren damesFrancisca Theunissen3e
Bjeugd jongensSarwan Biseswar3e
Bjeugd jongensArjun Biseswar3e

opentaekyon2011

 

N.K. 2011 T.I.N. te Zeewolde (25-03-11)

KlasseCategorieNaamSparrenTuls
Bjeugd meisjesSerena Wareman2e
Bjeugd meisjesQuincey van der Kruk3e
Bjeugd meisjesSiema Biseswar2e
Bjeugd meisjesStephanie Pater3e
Ajeugd meisjesAmy SieNederlands kampioen
Ajeugd meisjesJay Groen3e
Ajeugd meisjesNaomi Siddiqui3e
Bjunioren damesSoraya Oemrawsingh3e3e
Bjunioren, herenYaz van den Brink2e
Bsenioren damesFrancisca TheunissenNederlands kampioen2e
Bsenioren herenKas Kamphuis3e
Bsenioren, herenDick van der Ben3e

nktin2011

 

Open Noord West Veluwe toernooi, te Elburg (22-05-10)

KlasseCategorieNaamSparrenTuls
Bjeugd jongensKarsten van der Ben2e
Bjeugd meisjesRabia Zulfiqar2e
Bjeugd jongensKaran Biseswar3e
Bjeugd jongensShequille Bhattoe  1e
Bjeugd meisjesQuincey van der Kruk1e
Bjeugd jongensStefano Wareman   1e
Bjeugd jongensKaran Bisewar 1e
Bjeugd meisjesAmy Sie 2e
Bjeugd meisjesStephanie Pater 2e
Bjeugd jongensRicardo v/d Blom 2e
Bjunioren, herenPatrick Kuijpers2e1e
Bsenioren damesFrancisca Theunissen 3e
Bsenioren herenJeroen Kat3e3e
Asenioren, herenEwold Sie1e

onwv2010

 

N.K. 2010 T.I.N. te Zeewolde (25-04-10)

KlasseCategorieNaamSparrenTuls
   Bjeugd, meisjesSoraya Oemrawsingh 2e1e
   Bjeugd, meisjesNaomi Siddiqui  2e
   Bjeugd, meisjesAmy Sie  Nederlands Kampioen3e

NK2010TIN

 

T.v. Baukdu Eindejaarstoernooi Tuls & Sparring te Zoetermeer (13-12-09)

KlasseCategorieNaamSparrenTuls
   Bjeugd, jongensJamal Kassels  3e
   Bjeugd, meisjesJay Groen 3e
   Bjeugd, jongensJamiro Tanihatu   2e
   Bjeugd, meisjesSoraya Oemrawsingh2e
   Bjeugd, meisjesSheetal Nicolaas  1e
   Bjeugd, meisjesNaomi Siddiqui  1e
   Bjeugd, meisjesAmy Sie  1e
   Bjunioren, herenPatrick Kuijpers3e
   Bsenioren, herenRené Tanihatu1e
   Asenioren, herenEwold Sie   2e

eindejaarstoernooi_dec09

 

Taekwon-Do Clubtoernooi Tuls & Sparring te Schiedam (17-01-09)

KlasseCategorieNaamSparrenTuls
   Bjeugd, meisjesStephanie Pater3e
   Bjeugd, meisjesNaomi Siddiqui3e2e
   Bjeugd, meisjesAmy Sie3e
   Bjeugd, meisjesNaomi Siddiqui3e
   Bjeugd, jongensJordan Charles1e
   Bjeugd, jongensDiede van der Lugt3e
   Bjeugd, jongensAschwin Krens3e
   Bjeugd, jongensMark Simonis3e
   Ajeugd, jongensZinedine Ochtman3e3e

clubtoernooi_jan09

 

Open Noord West Veluwe toernooi, te Elburg (14-06-08)

KlasseCategorieNaamSparrenTuls
   Bjeugd, meisjesChanny Abrahams2e3e
   Bjeugd, meisjesFemke Lops3e
   Bjeugd, jongensJordan Charles2e
   Bjeugd, jongensRichinello Abrahams2e
   Bjeugd, jongensThom Lops2e
   Bjunioren, herenArnold Noordeloos2e
   Bsenioren, herenEwold Sie3e

opennoordwestveluwe2008

 

Open Taykon Toernooi, te 20-04-08

KlasseCategorieNaamSparrenTuls
   Bjunioren, herenRichinello Abrahams3e

opentaykon2008

 

Open Noud van den Hurk Toernooi, te 18-11-07

KlasseCategorieNaamSparrenTuls
   Ajunioren, damesNoëlia Snijders1e2e
   Ajunioren, herenLaurens van Delft1e
   Bsenioren, herenMeinte van der Burg3e3e
   Bsenioren, herenEwold Sie2e
   Bjeugd, jongensNick Lops3e3e
   Bjeugd, meisjesFemke Lops3e

noudvandenhurk2007

 

TIN Open Regio Zuid

KlasseCategorieNaamSparrenTuls
   Cjunioren, damesPricilla Wammes3e
   Bjeugd, jongensRichinello Abrahams2e

tinopenregiozuid

 

TIN Open West Toernooi, te 18-12-05

KlasseCategorieNaamSparrenTuls
   Bjunioren, herenJimi de Bie3e
   Ajunioren, herenLaurens van Delft2e
   Bsenioren, herenMichiel de Roo1e3e

 

 

Noud vd Hurk Team wedstrijden te 20-11-05

KlasseCategorieTeamUitslag
   Ajunioren, damesNoëlia, Zahraa, Diana3e
   Bsenioren, herenKoos, Marco, Michiel2e

noudvandenhurk2005

 

TIN Open NK 2005 te 12-06-05

KlasseCategorieNaamSparrenTuls
   Ajunioren, damesNoëlia Snijders3e3e
   Ajunioren, herenLaurens van Delft3e2e
   Ajunioren, damesZahraa Aliar1e
   Bsenioren, herenMarco de Bluts2e
   Bsenioren, herenMichiel de Roo1e
   Bjunioren, damesCindy1e

tinopennk2005

This website uses cookies and third party services. Ok