28 ereplaatsen voor Taekwon-Do Vereniging Baukdu:

Leerlingen van Taekwon-Do Vereniging Baukdu, hebben meegedaan aan het Taekwon-Do vereniging Baukdu toernooi te Zoetermeer.

28 ereplaatsen voor Taekwon-Do Vereniging Baukdu:

Leerlingen van Taekwon-Do Vereniging Baukdu, hebben meegedaan aan het Taekwon-Do vereniging Baukdu toernooi te Zoetermeer.

Er werd gestreden op de onderdelen Tuls en Sparring, met een wedstrijdveld van deelnemers uit het westelijke deel van Nederland.
De leden van Taekwon-Do Vereniging Baukdu behaalde de volgende 28 ereplaatsen.

KLASSE:         CATEGORIE:                    NAAM:                                         TULS:        SPARREN:

A                     Senioren Heren                       Patrick             Kuijpers                      3

B                     Senioren Heren                       Quinten           Kerkhof                       1                        3

A                    Junioren Jongens                    Didar                Jaff                              2

A                     Jeugd Jongens                         Sarwan            Biseswar                     3                        1

A                     Junioren Meisjes                    Siema               Biseswar                     1                        2

A                     Junioren Jongens                    Karan              Biseswar                     2                        1

B                     Jeugd Meisjes                         Maaike              Groenhuizen                                       3

B                     Jeugd Jongens                         Dinand            Groenhuizen               1                        1

B                     Jeugd Jongens                         Gabriel             Persijn                         3

B                     Jeugd Jongens                         Jonse      de      Jong                            1                        3

B                     Jeugd Jongens                         Kian                  Jasin                            2                        1

B                     Jeugd Jongens                         Antoni              Boekestijn                   1                        2

B                     Jeugd Jongens                         Reda                  Sealiti                         3

B                     Jeugd Meisjes                         Yasmin             Bandhoe                      2                        1

B                     Jeugd Meisjes                         Katie                 Los                                2                        3

B                     Junioren Jongens                    Nesiem            Noamany                    1                        3

B                     Jeugd Jongens                         Ruben              van der Meij               2

Er werd gestreden op de onderdelen Tuls en Sparring, met een wedstrijdveld van deelnemers uit het westelijke deel van Nederland.
De leden van Taekwon-Do Vereniging Baukdu behaalde de volgende 28 ereplaatsen.

KLASSE: CATEGORIE: NAAM: TULS: SPARREN:
A Senioren Heren Patrick Kuijpers 3
B Senioren Heren Quinten Kerkhof 1 3
A Junioren Jongens Didar Jaff 2
A Jeugd Jongens Sarwan Biseswar 3 1
A Junioren Meisjes Siema Biseswar 1 2
A Junioren Jongens Karan Biseswar 2 1
B Jeugd Meisjes Maaike Groenhuizen 3
B Jeugd Jongens Dinand Groenhuizen 1 1
B Jeugd Jongens Gabriel Persijn 3
B Jeugd Jongens Jonse de Jong 1 3
B Jeugd Jongens Kian Jasin 2 1
B Jeugd Jongens Antoni Boekestijn 1 2
B Jeugd Jongens Reda Sealiti 3
B Jeugd Meisjes Yasmin Bandhoe 2 1
B Jeugd Meisjes Katie Los 2 3
B Junioren Jongens Nesiem Noamany 1 3
B Jeugd Jongens Ruben van der Meij 2

Share and Enjoy !

0Shares
0 0